מנעולן

קרה לכם בעבר שננעלתם בתוך הבית או מחות לבית, לא הצלחתם למצוא את המפתח וקראתם למומחה שיפרוץ את המנעול שלכם ויכניס אתכם פנימה? קרה לכם בעבר שאיבדתם את המפתח שלכם לבית ונאלצתם להתקשר לבעל מקצוע מיוחד כדי שיגיע ויחליף לכם את המנעול והמפתח החדש לדירה שלכם? במידה וזה קרה לכם, ככל הנראה שנפגשתם עם מנעולן. בדיוק כפי שיש חשמלאי שיכול לסייע לנו בבעיות חשמל בבית או טכנאי מחשבים, שיכול לסייע למחשב לנו ולעזור לנו לתקן אותו כך גם יש בעל מקצוע מיוחד שעבודתו הינה מנעולים או מנעולנות כאשר בעל מקצוע זה מכונה בשם מנועלן. לפניכם מאמר בנושא מנעולנות.

מנעולן- מה זה?

רשימת של אתרים מומלצים בתחום מנעולן:

http://www.lock4you.co.il

http://best-locks.co.il

http://www.itay-locks.co.il

https://www.itaylocks.co.il

מנעולנות הינו תחום המתעסק בעיקר עם מנעולים וכל האביזרים הנוספים הנלווים למנעולים- דלתות, צילינדרים, מפתחות, חלונות וכדומה. מנעולן הינו בעל המקצוע המתעסקת בתחום מנעולנות. מנעולן מסייע ועוזר לאנשים שונים בבעיות הקשורות למנעולים שלהם; הוא יוכל לפרוץ דלתות של בתים או רכבים שננעלו, להתקין מנעולים וצילינדרים חדשים, לשכפל מפתחות, להתקין מנעולי בטיחות שונים בבתים ובדירות, התקנה של כספות או פריצתן וכדומה. מנעולן הינו בעל מקצוע אשר בדרך כלל עובר קורס מנעולנות מיוחד בו הוא לומד על סוגים שונים של מנעולים, תפעולם, דרכים באמצעותן ניתן לפרוץ מנעולים וכדומה. כיוון שמקצוע הינו בעל אופי פלילי מנעולן מקצועי צריך לקבל תעודת יושר מיוחדת מהמשטרה. כיום ניתן להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי עבור בעיון שונות הקשורות למנעולים ומפתחות.

קורס מנעולנות

מנעולנות הינו מקצוע לכל דבר ואינו שונה במהותו מערכית דין או חשבונאות. בדרך כלל אדם המעוניין לעסוק בתחום המנעולנות צריך לעבור קורס מנעולנות מיוחד. בקורס זה, האדם ילמד על מנעולים שוני ועל הסוגים השונים של המנעולים הקיימים בשוק, על החומרים מהם הם עשויים- עץ, פלדה, מתכת, ברזל וכדומה, דרכים לתפעולם, דרכים לפריצתם ומגוון רחב ונוסף של נושאים מעניינים, מעשירים וחשובים שכל מנעולן צריך לדעת. בנוסף לכך, במהלך הקורס לומדים גם על מנעולים מיוחדים כגון מנועלים הפועלים על קודים שונים בכספות, על מפתחות שונים וכדומה.