פרגולות מעץ מאת:המקצוענים בשיפוצים

פרגולות הינו סוג של משטח ייחודי, העשוי בדרך כלל מחומרי עץ שונים כגון פרקטים. הפרגולות מתאימות לאירוח מחוץ לבית- לגינה או לחצר, עבור הנאה מהאוויר שבחוץ, הנוף של הים, של העצים והיערות מסביב וכדומה. בצורתה הפרגולה דומה מאוד לסוכה פתוחה; פרגולות הינו מאוד מאורוות, הן מאפשרות תזוזה רבה ונותנות חופש תנועה לאלו הנמצאים בתוכה. בימי הקיץ הלוהטים הפרגולות נותנות גם הגנה וצל מפני השמש החמה ומאפשרות לנו ליהנות מהקיץ. כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של פרגולות מעוצבות בגדלים שונים, צבעים שונים וכדומה. בדרך כלל פרגולות עשויות מחומרי גלם כגון עץ, אלומיניום או ברזל. לפניכם מאמר בנושא פרגולות.

פרגולות –סוגים וחומרים

ישנם מבחר גדול פרגולות לגינה ולבית, עשויות מחומרים שונים וקיים מגוון רחב של עיצובים בשוק. כמובן גם תמיד אפשר לעצב ולתכנן פרגולה מותאמת אישית ללקוח כך שלא תראו ופרגולה שלכם בשום מקום אחר וזה פתרון טוב למי שאוהב אינדיבידואליות.

פרגולה מעץ

פרגולות עץ

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פרגולות מעוצבות ושונות העשויות מחומרי גלם שונים. חומר הגלם השכיח בותר באמצעותו בונים כיום פרגולות הינו העץ; באמצעות פרקטים, בולי עץ שונים וקורות עץ ניתן לבנות פרגולה מרהיבה ומעוצבת. בנוסף לכך, ניתן למצוא גם פרגולות העשויות מחומרים כגון ברזל או אלומיניום, למרות שחומרים אלו שכיחים פחות מחומר העץ. כיום ניתן למצוא פרגולות המעוצבות בסגנונות שונים- החל מסגנונות מודרניים ועד לסגנונות ועיצובים בהשראת הרנסנס או הברוק. כמו כן, ניתן למצוא פרגולות בצבעים שונים לפי הבחירה שלכם. בתוך הפרגולות ניתן לשלב ריהוט גינה מעוצב, כיסאות נוחות, שולחנות מעוצבים וכדומה.

פרגולות אלומיניום עץ

במידה והנכם מעוניינים בפרגולה בחצר או בגינה שלכם רוב הסיכויים הם שתרכשו פרגולה העשויה מעץ. חשוב לוודא, בעת רכישת הפרגולה כי העץ אותו אתם רוכשים הינו עץ בעל איכות מאוד גבוהה. עץ באיכות נמוכה או עץ חלש ולא עמיד עלול לגרום לבנייה של פרגולות פחות מעוצבות, פחות איכותיות ופחות טובות. בנוסף לכך, חשוב שהפרגולה אותה אתם רוכשים וקורות העץ אותם אתם קונים יהיו עמידים בפני חרקים שונים, ריקבון, מים וכדומה. כיום ניתן לבנות פרגולות עץ לא רק באמצעות קורות עץ משובחות המתחברות זו אל זו אלא ניתן לבנות פרקטים כבסיס הפרגולה. בתום הבנייה אתם יכולים לקשט את הפרגולה, להכניס לתוכה ריהוט גינה מעוצב וכדומה.