שירותי אינסטלציה-בתהליץ השיפוץ

אנחנו שומעים את הביטוי אינסטלציה כמעט בכל יום; אנחנו מודעים לכך שיש לנו אינסטלציה בבית שצריך לשמור על תקינותה, אנחנו יודעים שפעמים רבות, כאשר יש לנו בעיות מים שונות בבית אנחנו קוראים לאינסטלטור העוסק בתחום האינסטלציה וכדומה מבלי לדעת מהי אינסטלציה באמת. אינסטלציה הינה בעצם מערכת מורכבת המורכבת מצינורות שונים. מטרתה של מערכת האינסטלציה הינה להוביל מים לתוך הברזים שלנו ולאחר מכן, למערכת הניקוז והביוב. על מנת שנוכל ליהנות ממים חמים במקלחת או ממי שתייה לאורך כל שעות היום צריכה מערכת האינסטלציה בביתנו להיות תקינה. לפניכם מאמר בנושא אינסטלציה.

שירותי אינסטלטור אמין בתל אביב בכתבה הבאה

אינסטלציה- גם לפני מאות שנים עבודות אינסטלציה

מערכת האינסטלציה אינה המצאה מודרנית או המצאה חדשה למרות כל החידושים שנעשו בה והטכנולוגיה המתקדמת המסייעת לנו לשמור על מערכת אינסטלציה תקינה לאורך זמן רב. ארכאולוגים רבים גילו באפריקה מערכות אינסטלציה עתיקות שנבנו לפני מאות ואלפי שנים. מערכות אלו היו בורות ותעלות שנחפרו באדמה והובילו את המים מהאגם הקרוב או הנהר קרוב אל הכפר. תעלות אלו היו מאוד יעילות עבור תושבי הכפר וסייעו להם לקבל מים עבור שתייה ועבור מגוון רחב של שימושים נוספים. במשך השנים הבאות התעלות נחפרו באדמה הפכו אט אט לתעלות מתקדמות יותר, נקיות יותר מתעלות מלאות בחול וכדומה. במקומות רבים מערכת האינסטלציה הייתה בנויה מתעלות עץ שונות. כיום רוב תעלות האינסטלציה בנויות מצינורות או מבטון.

אינסטלציה כיום

בשנים האחרונות תחום האינסטלציה המתפתח בצורה מאוד ניכרת. כיום מערכות האינסטלציה השונות הינן מערכות מאוד מתקדמות; אלו הן מערכות שאנחנו, כצופים לא רואים כיוון שהן בנויות מאחורי הקירות ומתחת לרצפות שבבתים שלנו. אלו הן מערכות קלות יותר לתפעול וקלות יותר לתיקונים במידה ומשהו לא טוב במערכות הללו ואלו מערכות מאוד מתקדמות טכנולוגית ועשויות מחומרי גלם כגון אלומיניום, מתכת, בטון וכדומה. באמצעות מערכות אינסטלציה מתקדמות אלו אנחנו יכולים ליהנות ממים זורמים בברזים שלנו וממערכות הוצאות שפכים אל הביוב אשר שומרות על ניקיון המים. במידה ואנחנו נתקלים בבעיות מים שונות בביתנו אנחנו מיד יודעים כי האינסטלטור הינו בעל המקצוע המתאים לתיקון הבעיה במערכת האינסטלציה.